Fiyata göre filtrele

Cami Şamdanları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Camiler ibadetlerimizi eda ettiğimiz ülkemizin en kutsal değerlerinden biri olan mekanlardır. Camilerin yapımında gösterilen özen ve mimarisindeki güzellik bu mekanları daha fazla ön plana çıkarıyor. Özellikle duvarlarda işlenen Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve ince işçilikler herkes tarafından hayranlıkla izleniyor. Ülkemizde eşsiz mimarisiyle binlerce cami bulunuyor. Güzel mimarisi olan camilerimizde kullanılan halıdan tutun cami şamdanları gibi her türlü malzemeleri camiye dair web sitesinde bulabilirsiniz.

Camilerde Kullanılan Önemli Malzemeler

Camilerde kullanılan ışıklandırma malzemeleri ve ihtiyaç duyulan bazı ürünler için camiye dair web sitesi üzerinden satışı yapılıyor. Camiye dair firması tarafından hem kaliteli hem de görünümü ile çok hoş olan ürünlerin tedariğini ve satışı hizmetlerini sunuyor.
Camiye dair web sitesinde şu ürünlerin satışı yapılıyor;

  • Cami avizesi
  • Cami şamdanı
  • Cami süpürgesi gibi temel ürünler ve öncelikli ürünler olarak web site üzerinden satışı yapılıyor.

Cami Avizesi

Cami avizeleri camilerin içini aydınlatan görüntüleri vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Camilerin en iyi aydınlatma ve dekorasyona gibi özelliklere sahip olmasını sağlayan avizeleri birçok farklı modelleri bulunuyor. Ülkemizde bulunan camilerde kullanılan bazı avizeleri üzerinde Kur’an-ı Kerim’in ayetleri eklenebiliyor Türkiye’de bulunan bütün camilerde kullanılan avizeler görsel şöleni ile herkesi büyülüyor. Camiye dair web sitesinde üzerinde Kur’an-ı Kerim’in ayetleri olan avizeler ile Osmanlı ve Selçuklu modellerine uygun avizeleri satışı yapılıyor.

Cami Şamdanı

Camilerde mihrabın iki yanına konulan cami şamdanlar neredeyse bütün camilerimiz de bulunuyor. Camilerimizde kullanılmak üzere camiye dair web sitesi üzerinden cami şamdanları satışı yapılıyor. Camiye dekorasyon anlamında görsen şölen yaşatan cami şamdanları mihrabın yanında yer almasıyla herkes tarafından hayranlıkla izleniliyor. Camiye dair web sitesinde cami şamdanları yanında camiye dekoratif sağlayan eklemeler ve düzenlemeler de yapılıyor.

Cami Süpürgesi

Camilerimiz kutsal mekanlar olduğu için ve namaz vakitlerinde çok kişi tarafından kullanıldığı için temiz tutulmaları gerekiyor. Camilerimizin temizlenmesi ve temiz kalması için gerekli özen gösterilmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Camiye dair web sitesi üzerinden dünyada 4 yıl garantisi bulunan süpürgeleri camilerimizde kullanılmak üzere satışa sunuluyor. Çift motorlara sahip olan cami süpürgeleri kullanımı ve esnek süpürgeleri sayesinde hızlı bir şekilde camilerin içinin süpürülmesini sağlıyor. Zamanda tasarruf sağlayan cami süpürgelerin birçok modelini Camiye dair web sitesinde bulabilirsiniz.

Camilerde Kullanılan Dezenfektan

Ülkemizde ve tüm dünyada yayılan pandemiden dolayı artık her camide dezenfektan bulunması zorunlu hale gelmiştir. Camilerimizde namaz kılacak ve ibadet edecek olan insanların sağlıklı bir şekilde ibadetlerini sağlamak adına camiye dair web sitesi üzerinden dezenfektan satışı yapılıyor. Camiye dair firma olarak hem kaliteli hem de hijyenik dezenfektan türlerini üretiyor. Camilerin girişlerinde kullan web girişlerine konulan pedal ile dezenfekte etme özelliğiyle birçok dezenfektan malzemesi ve aletinin satışını yapıyor.

Sepetim (0 items)
Sepette ürün yok.